AC DC ConvertersBel Power Solutions PFE850-12-054NA
PFE850-12-054NA
5S-PFE850-12-054NA
PFE850-12-054NA
AC/DC CONVERTER 12V 5V 850W
Product Description
| Series: | PFE850 |
| Type: | Front End |
| Number of Outputs: | 2 |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 12V |
| Voltage - Output 2: | 5V |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 70A |
| Power (Watts): | 3.3A |
| Applications: | 850W |