AC DC ConvertersCosel USA PBW50F-5-N
PBW50F-5-N
5S-PBW50F-5-N
PBW50F-5-N
| Voltage - Input: | 2 |
| Voltage - Output 1: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 2: | 5V |
| Voltage - Output 3: | -5V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | - |
| Power (Watts): | 3A |
| Applications: | 4A |
| Voltage - Isolation: | 50W |