AC DC ConvertersCosel USA PBW50F-15-N
PBW50F-15-N
5S-PBW50F-15-N
PBW50F-15-N
| Voltage - Input: | 2 |
| Voltage - Output 1: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 2: | 15V |
| Voltage - Output 3: | -15V |
| Power (Watts): | - |
| Applications: | 50W |