AC DC ConvertersCosel USA PBW30F-5-N
PBW30F-5-N
5S-PBW30F-5-N
PBW30F-5-N
| Voltage - Input: | 2 |
| Voltage - Output 1: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 2: | 5V |
| Voltage - Output 3: | -5V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | - |
| Power (Watts): | - |
| Applications: | 30W |