AC DC ConvertersCosel USA PBW30F-15
PBW30F-15
5S-PBW30F-15
PBW30F-15
| Voltage - Input: | 2 |
| Voltage - Output 1: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 2: | 15V |
| Voltage - Output 3: | -15V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | - |
| Power (Watts): | - |
| Applications: | 30W |