AC DC ConvertersCosel USA PBW15F-15
PBW15F-15
5S-PBW15F-15
PBW15F-15
| Voltage - Input: | 2 |
| Voltage - Output 1: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 2: | 15V |
| Voltage - Output 3: | -15V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | - |
| Power (Watts): | 500mA |
| Applications: | 1A |
| Voltage - Isolation: | 15W |