PBM300PQ01-C
5S-PBM300PQ01-C
PBM300PQ01-C
AC/DC CONVERTER 3.3V 5.1V 2X12V
Product Description
Series:PBM
Type:Enclosed
Number of Outputs:4
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1:3.3V
Voltage - Output 2:5.1V
Voltage - Output 3:12V
Voltage - Output 4:12V
Current - Output (Max):35A
Power (Watts):22A
Applications:4A
Voltage - Isolation:4A
Efficiency:300W
Operating Temperature:Medical
Features:4kV (4000V)