PBM200PT04-C
5S-PBM200PT04-C
PBM200PT04-C
AC/DC CONVERTER 5.1V 12V 200W
Type:Enclosed
Number of Outputs:2
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1:5.1V
Voltage - Output 2:12V
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):30A
Power (Watts):8A
Applications:200W
Voltage - Isolation:Medical
Efficiency:4kV (4000V)