PBM200PQ02-C
5S-PBM200PQ02-C
PBM200PQ02-C
AC/DC CONVERTER 5.1V +/-12V 200W
Product Description
Series:PBM
Type:Enclosed
Number of Outputs:3
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1:5.1V
Voltage - Output 2:12V
Voltage - Output 3:-12V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):30A
Power (Watts):8A
Applications:4A
Voltage - Isolation:200W
Efficiency:Medical
Operating Temperature:4kV (4000V)