AC DC ConvertersCosel USA PBA600F-12
PBA600F-12
5S-PBA600F-12
PBA600F-12
| Voltage - Input: | 1 |
| Voltage - Output 1: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 2: | 12V |
| Current - Output (Max): | - |
| Power (Watts): | 53A |
| Applications: | 600W |