AC DC ConvertersCosel USA PBA50F-15-N
PBA50F-15-N
5S-PBA50F-15-N
PBA50F-15-N
| Voltage - Input: | 1 |
| Voltage - Output 1: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 2: | 15V |
| Current - Output (Max): | - |
| Power (Watts): | 3.5A |
| Applications: | 50W |