AC DC ConvertersCosel USA PBA30F-12-N
PBA30F-12-N
5S-PBA30F-12-N
PBA30F-12-N
| Voltage - Input: | 1 |
| Voltage - Output 1: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 2: | 12V |
| Current - Output (Max): | - |
| Power (Watts): | 2.5A |
| Applications: | 30W |