AC DC ConvertersCosel USA PBA100F-15-N
PBA100F-15-N
5S-PBA100F-15-N
PBA100F-15-N
Inc.
Product Description
| Series: | 1 |
| Type: | Active |
| Number of Outputs: | Enclosed |
| Voltage - Input: | 1 |
| Voltage - Output 1: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 2: | 15V |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | - |
| Power (Watts): | 7A |
| Applications: | 100W |