Home
All Products
Power Supplies - External-Internal (Off-Board)
AC DC ConvertersBel Power Solutions NRG275-4002
NRG275-4002
5S-NRG275-4002
NRG275-4002
AC/DC CNVRTR 5V 2X12V 24V 275W
In stock
L/C, T/T, Western Union, Paypal
Shipping Immediately ASAP
Product Description
| Series: | NRG275 |
| Type: | Linear |
| Number of Outputs: | 4 |
| Voltage - Input: | 85 ~ 220 VAC |
| Voltage - Output 1: | 5V |
| Voltage - Output 2: | 12V |
| Voltage - Output 3: | 12V |
| Voltage - Output 4: | 24V |
| Current - Output (Max): | 25A |
| Power (Watts): | 10A |
| Applications: | 6A |
| Voltage - Isolation: | 2A |
| Efficiency: | 275W |
| Operating Temperature: | ITE (Commercial) |
| Features: | - |
| Mounting Type: | - |
Related special
-
- NCN49597MNG
- ON Semiconductor
- IC PLC MODEM FLEX 9.6KBDS 52-QFN
- In stock
-
- NCN5192MNG
- ON Semiconductor
- IC HART MODEM CMOS SGL 32QFN
- In stock
-
- NCN49599MNG
- ON Semiconductor
- IC PWR LINE COMM SOC 56QFN
- In stock
-
- NCN49599MNTWG
- ON Semiconductor
- IC PWR LINE COMM SOC 56QFN
- In stock
-
- NCN49597MNRG
- ON Semiconductor
- IC PLC MODEM FLEX 9.6KBDS 52-QFN
- In stock
-
- NCN5193MNTWG
- ON Semiconductor
- IC MODEM HARD CMOS 32QFN
- In stock
-
- NCN5192MNRG
- ON Semiconductor
- IC HART MODEM CMOS SGL 32QFN
- In stock
-
- NCV7001DWG
- ON Semiconductor
- IC SENSOR VAR RELUCT QUAD 24SOIC
- In stock
-
- NCV7001DW
- ON Semiconductor
- IC SENSOR VAR RELUCT QUAD 24SOIC
- In stock
-
- NCV1124DG
- ON Semiconductor
- IC SENSOR DUAL VAR-RELUCT 8-SOIC
- In stock
-
- NCV7001DWR2
- ON Semiconductor
- IC SENSOR QUAD 24SOIC
- In stock
-
- NCV7001DWR2G
- ON Semiconductor
- IC SENSOR QUAD 24SOIC
- In stock
-
- NCS36000DRG
- ON Semiconductor
- IC PIR DETECTOR CTLR 14SOIC
- In stock
-
- NCS36000DG
- ON Semiconductor
- IC PIR DETECTOR CTLR 14SOIC
- In stock
-
- NCS36000DRG
- ON Semiconductor
- IC PIR DETECTOR CTLR 14SOIC
- In stock
Online Quote Request Form
Pricing (USD)
Unit Price
-
Product Successfully Added To The Inquiry Cart!
Continue Inquiry
Checkout Inquiry Now
Current Total Of 10 Products In You Inquiry Cart
Recommend Products













