NRG275-4002
5S-NRG275-4002
NRG275-4002
AC/DC CNVRTR 5V 2X12V 24V 275W
Product Description
Series:NRG275
Type:Linear
Number of Outputs:4
Voltage - Input:85 ~ 220 VAC
Voltage - Output 1:5V
Voltage - Output 2:12V
Voltage - Output 3:12V
Voltage - Output 4:24V
Current - Output (Max):25A
Power (Watts):10A
Applications:6A
Voltage - Isolation:2A
Efficiency:275W