NLS110-9602
5S-NLS110-9602
NLS110-9602
AC/DC CONVERTER 5.1V 24V +/-12V
Product Description
Series:NLS110
Type:Open Frame
Number of Outputs:4
Voltage - Input:85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1:5.1V
Voltage - Output 2:24V
Voltage - Output 3:12V
Voltage - Output 4:-12V
Current - Output (Max):8A
Power (Watts):4A
Applications:5A
Voltage - Isolation:500mA
Efficiency:110W
Operating Temperature:ITE (Commercial)
Features:3kV (3000V)