NLP65-9629G
5S-NLP65-9629G
NLP65-9629G
AC/DC CONVERTER 5V 12V 65W
Product Description
Series:NLP65
Type:Open Frame
Number of Outputs:2
Voltage - Input:85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1:5V
Voltage - Output 2:12V
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):7A
Power (Watts):2.5A
Applications:65W (75W Forced Air)
Voltage - Isolation:ITE (Commercial)
Efficiency:3kV (3000V)