NLP65-9615G
5S-NLP65-9615G
NLP65-9615G
AC/DC CONVERTER 15V 65W
Product Description
Series:NLP65
Type:Open Frame
Number of Outputs:1
Voltage - Input:85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1:15V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):4.4A
Power (Watts):65W (75W Forced Air)
Applications:ITE (Commercial)
Voltage - Isolation:3kV (3000V)