NLP25-7605
5S-NLP25-7605
NLP25-7605
AC/DC CONVERTER 5V 25W
Product Description
Series:NLP25
Type:Open Frame
Number of Outputs:1
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1:5V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):5A
Power (Watts):25W
Applications:ITE (Commercial)
Voltage - Isolation:3kV (3000V)