NLP110-9995
5S-NLP110-9995
NLP110-9995
AC/DC CNVRTR 12V 3.3V -12V 80W
Product Description
Series:NLP110
Type:Open Frame
Number of Outputs:3
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1:12V
Voltage - Output 2:3.3V
Voltage - Output 3:-12V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):6.5A
Power (Watts):13A
Applications:650mA
Voltage - Isolation:80W (110W Forced Air)
Efficiency:Medical
Operating Temperature:4kV (4000V)