NLP110-9994
5S-NLP110-9994
NLP110-9994
AC/DC CNVRTR 3.3V 2.5V 12V 80W
Product Description
Series:NLP110
Type:Open Frame
Number of Outputs:3
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1:3.3V
Voltage - Output 2:2.5V
Voltage - Output 3:12V
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):13A
Power (Watts):13A
Applications:650mA
Voltage - Isolation:80W (110W Forced Air)
Efficiency:Medical
Operating Temperature:4kV (4000V)