NLP110-9912
5S-NLP110-9912
NLP110-9912
AC/DC CONVERTER 12V 80W
Product Description
Series:NLP110
Type:Open Frame
Number of Outputs:1
Voltage - Input:90 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1:12V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):6.4A
Power (Watts):80W (110W Forced Air)
Applications:Medical
Voltage - Isolation:4kV (4000V)