AC DC ConvertersInventus Power MVA100024A
MVA100024A
5S-MVA100024A
MVA100024A
AC/DC CONVERTER 24V 100W
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 24V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 4.2A |
| Power (Watts): | 100W (120W Forced Air) |