AC DC ConvertersInventus Power MVA100015A
MVA100015A
5S-MVA100015A
MVA100015A
AC/DC CONVERTER 15V 100W
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 15V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 6.7A |
| Power (Watts): | 100W (120W Forced Air) |