MTC600-ACNR16S1J
5S-MTC600-ACNR16S1J
MTC600-ACNR16S1J
AC/DC CNVRTR 12.95V 3.63V 600W
Product Description
Series:MTC600
Type:Enclosed
Number of Outputs:2
Voltage - Input:85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1:12.95V
Voltage - Output 2:3.63V
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):7.6A
Power (Watts):250mA
Applications:600W