AC DC ConvertersInventus Power MSA150024A
MSA150024A
5S-MSA150024A
MSA150024A
AC/DC CONVERTER 24V 150W
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 24V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 6.3A |
| Power (Watts): | 150W (180W Forced Air) |