AC DC ConvertersInventus Power MSA150015A
MSA150015A
5S-MSA150015A
MSA150015A
AC/DC CONVERTER 15V 150W
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 15V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 10A |
| Power (Watts): | 150W (180W Forced Air) |