AC DC ConvertersInventus Power MSA150012A
MSA150012A
5S-MSA150012A
MSA150012A
AC/DC CONVERTER 12V 150W
Product Description
| Series: | MSA150 |
| Type: | Open Frame |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 12V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 12.5A |
| Power (Watts): | 150W (180W Forced Air) |