AC DC ConvertersBel Power Solutions MPB125-4350R
MPB125-4350R
5S-MPB125-4350R
MPB125-4350R
AC/DC CNVRTR 3.3V 5V +/-12V 125W
| Type: | Open Frame |
| Number of Outputs: | 4 |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 3.3V |
| Voltage - Output 2: | 5V |
| Voltage - Output 3: | 12V |
| Voltage - Output 4: | -12V |
| Current - Output (Max): | 10A |
| Power (Watts): | 15A |
| Applications: | 5A |
| Voltage - Isolation: | 500mA |
| Efficiency: | 125W |
| Operating Temperature: | ITE (Commercial) |
| Features: | 3kV (3000V) |