AC DC ConvertersBel Power Solutions MPB125-1012G
MPB125-1012G
5S-MPB125-1012G
MPB125-1012G
AC/DC CONVERTER 12V 125W
Product Description
| Series: | MPB125 |
| Type: | Open Frame |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 1: | 12V |
| Voltage - Output 2: | - |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | 10.5A |
| Power (Watts): | 125W |
| Applications: | ITE (Commercial) |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |