MFA350PS12-SEF
5S-MFA350PS12-SEF
MFA350PS12-SEF
AC/DC CONVERTER 12V 350W
Product Description
Series:MFA
Type:Enclosed
Number of Outputs:1
Voltage - Input:85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1:12V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):29A
Power (Watts):350W (361W Forced Air)
Applications:ITE (Commercial)
Voltage - Isolation:3kV (3000V)