AC DC ConvertersMDR-20-24 MDR-20-24-ND
MDR-20-24-ND
5S-MDR-20-24-ND
MDR-20-24-ND
B&B SmartWorx
Product Description
| Series: | 0 |
| Type: | MDR |
| Number of Outputs: | Active |
| Voltage - Input: | Enclosed |
| Voltage - Output 1: | 1 |
| Voltage - Output 2: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 3: | 24V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | - |
| Power (Watts): | - |
| Applications: | 1A |
| Voltage - Isolation: | 20W |
| Efficiency: | ITE (Commercial) |
| Operating Temperature: | 3kV (3000V) |