MAP30-1005
5S-MAP30-1005
MAP30-1005
AC/DC CONVERTER 5V 30W
Product Description
Series:MAP30
Type:Open Frame
Number of Outputs:1
Voltage - Input:85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1:5V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):6A
Power (Watts):30W
Applications:ITE (Commercial)
Voltage - Isolation:2.6kV (2600V)