AC DC ConvertersBel Power Solutions MAP130-1024
MAP130-1024
5S-MAP130-1024
MAP130-1024
AC/DC CONVERTER 24V 130W
| Type: | Open Frame |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input: | 90 ~ 132 VAC |
| Voltage - Output 1: | 175 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 2: | 24V |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | - |
| Power (Watts): | 6.2A |
| Applications: | 130W |
| Voltage - Isolation: | ITE (Commercial) |
| Efficiency: | 2.6kV (2600V) |