LZSA15003
5S-LZSA15003
LZSA15003
SWITCHING POWER SUPPLIES
Product Description
Series:LZSA
Type:Enclosed
Number of Outputs:1
Voltage - Input:85 ~ 265 VAC
Voltage - Output 1:24V
Voltage - Output 2:-
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):63A
Power (Watts):1500W
Applications:ITE (Commercial)
Voltage - Isolation:3kV (3000V)