LWD-30-0524
5S-LWD-30-0524
LWD-30-0524
AC/DC CONVERTER 5V 24V 30W
Number of Outputs:2
Voltage - Input:85 ~ 265 VAC
Voltage - Output 1:5V
Voltage - Output 2:24V
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):3A
Power (Watts):600mA
Applications:30W
Voltage - Isolation:ITE (Commercial)
Efficiency:2kV (2000V)