LWD-15-1515
5S-LWD-15-1515
LWD-15-1515
AC/DC CONVERTER 2X15V 15W
Number of Outputs:2
Voltage - Input:85 ~ 265 VAC
Voltage - Output 1:15V
Voltage - Output 2:15V
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):500mA
Power (Watts):500mA
Applications:15W
Voltage - Isolation:ITE (Commercial)
Efficiency:2kV (2000V)