LWD-15-1224
5S-LWD-15-1224
LWD-15-1224
AC/DC CONVERTER 12V 24V 15W
Product Description
Series:LW
Type:Enclosed
Number of Outputs:2
Voltage - Input:85 ~ 265 VAC
Voltage - Output 1:12V
Voltage - Output 2:24V
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):600mA
Power (Watts):300mA
Applications:15W
Voltage - Isolation:ITE (Commercial)
Efficiency:2kV (2000V)