LWD-15-0512
5S-LWD-15-0512
LWD-15-0512
AC/DC CONVERTER 5V 12V 15W
Product Description
Series:LW
Type:Enclosed
Number of Outputs:2
Voltage - Input:85 ~ 265 VAC
Voltage - Output 1:5V
Voltage - Output 2:12V
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):1.5A
Power (Watts):600mA
Applications:15W
Voltage - Isolation:ITE (Commercial)
Efficiency:2kV (2000V)