AC DC ConvertersCosel USA LFA50F-48
LFA50F-48
5S-LFA50F-48
LFA50F-48
| Type: | Active |
| Number of Outputs: | Open Frame |
| Voltage - Input: | 1 |
| Voltage - Output 1: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 2: | 48V |
| Current - Output (Max): | - |
| Power (Watts): | 1.1A |
| Applications: | 50W |