AC DC ConvertersCosel USA LFA300F-12-TY
LFA300F-12-TY
5S-LFA300F-12-TY
LFA300F-12-TY
Inc.
Product Description
| Series: | 1 |
| Type: | Active |
| Number of Outputs: | Open Frame |
| Voltage - Input: | 1 |
| Voltage - Output 1: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 2: | 12V |
| Voltage - Output 3: | - |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | - |
| Power (Watts): | 17A |
| Applications: | 300W |