AC DC ConvertersCosel USA LFA15F-12
LFA15F-12
5S-LFA15F-12
LFA15F-12
| Type: | Active |
| Number of Outputs: | Open Frame |
| Voltage - Input: | 1 |
| Voltage - Output 1: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 2: | 12V |
| Current - Output (Max): | - |
| Power (Watts): | 1.3A |
| Applications: | 15W |