LFA100F-12-SN
5S-LFA100F-12-SN
LFA100F-12-SN
Inc.
Product Description
Series:1
Type:Active
Number of Outputs:Enclosed
Voltage - Input:1
Voltage - Output 1:85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 2:12V
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):-
Power (Watts):8.5A
Applications:100W