AC DC ConvertersCosel USA LEB100F-0524-SN
LEB100F-0524-SN
5S-LEB100F-0524-SN
LEB100F-0524-SN
Inc.
Product Description
| Series: | 1 |
| Type: | Active |
| Number of Outputs: | Enclosed |
| Voltage - Input: | 2 |
| Voltage - Output 1: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 2: | 5V |
| Voltage - Output 3: | 24V |
| Voltage - Output 4: | - |
| Current - Output (Max): | - |
| Power (Watts): | 4A |
| Applications: | 5A |
| Voltage - Isolation: | 100W |