LEA75F-5-SNY
5S-LEA75F-5-SNY
LEA75F-5-SNY
Voltage - Input:1
Voltage - Output 1:85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 2:5V
Current - Output (Max):-
Power (Watts):15A
Applications:75W
Voltage - Isolation:ITE (Commercial)
Efficiency:3kV (3000V)