LEA75F-30-SNYJ2
5S-LEA75F-30-SNYJ2
LEA75F-30-SNYJ2
Voltage - Input:1
Voltage - Output 1:85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 2:30V
Current - Output (Max):-
Power (Watts):2.5A
Applications:75W
Voltage - Isolation:ITE (Commercial)
Efficiency:3kV (3000V)