LEA75F-15-SNYD13.5
5S-LEA75F-15-SNYD13.5
LEA75F-15-SNYD13.5
Inc.
Product Description
Series:1
Type:Active
Number of Outputs:Enclosed
Voltage - Input:1
Voltage - Output 1:85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 2:15V
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):-
Power (Watts):5A
Applications:75W
Voltage - Isolation:ITE (Commercial)
Efficiency:3kV (3000V)