AC DC ConvertersCosel USA LEA50F-24-SN
LEA50F-24-SN
5S-LEA50F-24-SN
LEA50F-24-SN
| Type: | Active |
| Number of Outputs: | Enclosed |
| Voltage - Input: | 1 |
| Voltage - Output 1: | 85 ~ 264 VAC |
| Voltage - Output 2: | 24V |
| Current - Output (Max): | - |
| Power (Watts): | 2.1A |
| Applications: | 50W |
| Voltage - Isolation: | ITE (Commercial) |
| Efficiency: | 3kV (3000V) |