LEA50F-24-SH
5S-LEA50F-24-SH
LEA50F-24-SH
Type:Active
Number of Outputs:Open Frame
Voltage - Input:1
Voltage - Output 1:85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 2:24V
Current - Output (Max):-
Power (Watts):2.1A
Applications:50W
Voltage - Isolation:ITE (Commercial)
Efficiency:3kV (3000V)