LEA50F-15-SN
5S-LEA50F-15-SN
LEA50F-15-SN
Type:Active
Number of Outputs:Enclosed
Voltage - Input:1
Voltage - Output 1:85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 2:15V
Current - Output (Max):-
Power (Watts):3.5A
Applications:50W
Voltage - Isolation:ITE (Commercial)
Efficiency:3kV (3000V)