LEA50F-12-SNY
5S-LEA50F-12-SNY
LEA50F-12-SNY
Inc.
Product Description
Series:1
Type:Active
Number of Outputs:Enclosed
Voltage - Input:1
Voltage - Output 1:85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 2:12V
Voltage - Output 3:-
Voltage - Output 4:-
Current - Output (Max):-
Power (Watts):4.3A
Applications:50W
Voltage - Isolation:ITE (Commercial)
Efficiency:3kV (3000V)